Dėl dokumentų pristatymo į gimnazijos raštinę

Sutarčių  pasirašymas vyksta Vilniaus švietimo elektroninėje sistemoje.  Eilutės gale paspauskite geltoną mygtuką ,,suformuoti sutartį", o toliau vykdykite nurodymus.

Įstojusieji į gimnazijos raštinę (Įsruties 3) rugpjūčio 29-31 dienomis 8.00-12.00 ir 13.00- 16.00 val. pristato:
1) nustatyto pavyzdžio sveikatos pažymą (gali būti elektroninė);
2) vieną  mokinio amžių atitinkančią nuotrauką (25 mm x 32 mm  mokinio pažymėjimui);
3) I  kl. gimnazistai pristato 8 klasių baigimo mokymosi pasiekimų pažymėjimą (turėti kopiją), II kl. gimnazistai – I klasės pasiekimų pažymėjimą, III kl. gimnazistai – pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimą.

Gimnazijos raštinės telefono nr. 8-5-2307442.

Informacija dėl socialinės paramos mokiniams

Aktuali informacija dėl socialinės paramos mokiniams 2022-2023 m.m.

Visi pareiškėjų prašymai dėl socialinės paramos mokiniams gali būti pateikiami šiais būdais:

-          el. būdu www.spis.lt;
-          atvykus į Klientų aptarnavimo centrą Konstitucijos pr. 3 (I a.);
-          prašymą atsiuntus paštu, Kauno g. 3, Vilnius;
-          Dėl maitinimo mokiniams organizavimo kreipiantis į mokyklos administraciją.