2020-03-13. Paroda LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 30-METIS PRISIMINKIME“

 

 Šiemet kovo 11-ąją paminėjome vieno iš svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – Nepriklausomybės atkūrimo – 30-ąją sukaktį.

Kiekvienas iš mūsų galime įvertinti tai, ką jau turime, kuo galime džiaugtis ir didžiuotis, išnaudoti Nepriklausomybės teikiamas galimybes, drauge švęsti ir kurti mūsų Valstybės ateitį, kurioje norime gyventi, o, taip pat , prisiminti, kaip prieš 30 metų žinia apie atkurtą Lietuvos nepriklausomybę pasklido po visą pasaulį.

 Ta proga visus metus mūsų gimnazijos bibliotekoje veiks  paroda „ LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS  ATKŪRIMO 30-METIS – PRISIMINKIME“, kuri nuolatos bus papildoma.

Kviečiame apsilankyti.

Bibliotekininkė                                                              Birutė Norkuvienė