2016. Tinklinį žaidžia visi

Tinklinis_2016tinkloprevenc
2016 m. lapkričio 28 – gruodžio 2 dienomis gimnazijoje vyko prevencinė veiksmo savaitė „Sveika, saugi, patraukli mokykla“. Viena iš šiai savaitei skirtų veiklų – tinklinio varžybos.

2016. Antireklama

100_9479antireklama2016

Vedėme integruotą anglų kalbos pamoką apie ,,Sveiką mitybą“ (mokytoja Oksana Andukonienė) ir pilietiškumo pamoką ,,Antireklama“ kurios metu meninės išraiškos būdais mokiniai reiškė savo poziciją prieš žalingus įpročius. (mokytojas Paulius Bakanas)

 
 

2016-11-30. Draugiškos varžybos

100_9498_1varzybprevencsav2016

Kaip ir kasmet lapkričio 30 d. organizavome draugiškas tinklinio varžybas tarp Pilaitės gimnazijos moksleivių ir Vilniaus m. 5 policijos komisariato tyrėjų komandos, kurios kaip visada sulaukė didelio susidomėjimo. Tinklinio varžybas organizavo kūno kultūros mokytojos Jūratė Raškauskienė, Virginija Šniokienė, D. Kapčinskienė.

2017. ,,Aš nepritariu patyčioms, o tu?''

Jau aštuntus metus kovo mėnesį ,,Vaikų linija" visoje Lietuvoje organizuoja veiksmo savaitę,,Be patyčių".  Mūsų gimnazija nuo pat pirmųjų metų dalyvauja šios savaitės renginiuose ir organizuoja įvairias veiklas, integruotas į dorinio ugdymo, pilietiškumo, anglų kalbos pamokas, klasės valandėles. Galima pasidžiaugti, kad prie šios savaitės renginių, kaip ir kasmet,  aktyviai prisijungia ir Mokinių parlamentas, organizuodamas akciją,,Aš nepritariu patyčioms, o tu?".
Rasa Bubnienė

2016. Edukacinė prevencinė pamoka100_9504viesojitvarka2016
Lapkričio 28 ir gruodžio 1 dienomis vyko edukacinės prevencinės pamokos apie viešąją tvarką, kurias pravedė  Vilniaus m. savivaldybės  administracijos Saugaus miesto departamento viešosios tvarkos skyriaus specialistės Dovilė ir Edita. Jos mokinius supažindino su gyvūnų laikymo ir vedžiojimo,  transporto priemonių parkavimo, alkoholio vartojimo viešose vietose ir kitomis viešosios tvarkos taisyklėmis, mokiniams pateikė įvairių užduočių.