2013. Tradicinės kūno kultūros ir technologijų integruotos pamokos

integr_pamoka_2013egle010

Jau kelintus metus Pilaitės gimnazijos moksleiviai dalyvauja priklausomybių prevencijos renginių savaitėje ,,Pasirink teisingai“. Nuo spalio mėnesio I klasių mokiniai ruošė pranešimus. Geriausiais pranešimais buvo pripažinti Ia ir I b klasės moksleivių. Konkurse ,,Argumentai prieš rūkymą“ sėkmingai pasirodė Ie kl. merginos Roma, Erika, Evelina, Viktorija ir Greta. Plakatų konkurse pasižymėjo Ic klasės vaikinai Vidas, Lukas ir Erikas.

integr_pamoka2013daiva_003

integr_pamoka2013daiva_005

integr_pamoka_026egledaiva2013

integr_pamokadaiva2013_011

integr_pamokadaivaegle_023

Priklausomybių prevencijos savaitę vyko tradicinės kūno kultūros ir technologijų integruotos pamokos ,,Mes prieš žalingus įpročius“. Jose dalyvavo Ia, Ie, Ib ir Id klasės mokiniai.

Integruotose pamokose buvo skaitomi pranešimai, diskutuojama apie žalingų įpročių žalą žmogaus organizmui.

Pranešėjai, klasė, tema;

1. Ieva Burbaitė Ia kl. ,,Rūkymo žala organizmui“;

2. Monika Vasenkova I akl. ,,Narkotikų žala ir poveikis“;

3. Karolina Danilevič ir Dovilė Pukeniauskaitė Ib kl. pristatė pačių sukurtą filmą prieš paauglių rūkymą;

4. Karolina Danilevič ir Dovilė Pukeniauskaitė Ib kl. ,,Rūkymo žala paauglystėje“;

5. Akvilė Germanaitė Ib kl. ,,Žalingiems įpročiams sakome – ne“;

6. Justina Kanaševičiūtė, Gabrielė Matulevičiūtė IV b kl. ,,Rūkymas. Rūkymo žala“;

7. Danielius Terechovas (paruošė pristatymą), Linas Šiaulys (pranešėjas) IVa kl. ,,Priklausomybė nuo alkoholio“;

8. Kornelija Klimenkaitė ir Gabrielė Matulevičiūtė IV b kl. ,,Alkoholis. Karjera ir alkoholis“;

9. Jovita Girdauskaitė ir Karolina Balsevič IV b kl. ,,Priklausomybės ir jų ligų ligų gydymo įstaigos“.

Integruotas pamokas organizavo technologijų mokytoja metodininkė Eglė Bertulienė, kūno kultūros mokytojos metodininkės Daiva Kapčinskienė ir Jūratė Raškauskienė.

Fotoreportažas Jūratės Raškauskienės