Vilniaus Pilaitės vidurinės mokyklos
pasiekimai 2006-2007 m.m.

1. Pilaitės vid. m-kloje organizuota respublikinė mokytojų konferencija “Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo kaita” (MMT).
2. I-oji mokykla respublikoje, pradėjusi įgyvendinti Patyčių prevencinę programą kartu su VĮ “Vaikų linija”.
2. Mokykloje buvo vykdomi šie projektai:

• ES projektas “Patrauklios mokymosi aplinkos, mažinančios “iškritimą” iš nuoseklios mokymosi sistemos”
  • Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projektas “Veidas”
  • Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programa “Žvilgsnis”
  • Projektas “Advento rytmečiai”
  • Dorinio ugdymo projektas “Matyti galima tik širdimi”.

4. 12a klasės mokinys Vladas Ulinskas – Vilniaus miesto gamtos mokslų olimpiados laureatas (II vieta). Mokytoja V. Jočienė.
5. 6a klasės mokinys Justas Šukaitis – Kalėdinio atviruko konkurso laureatas (II vieta). Mokytoja D. Bartašiūnaitė.
6. 9b klasės mokiniai Simonas Šaleika ir Mantvydas Liubertas – Lietuvos mokinių piešinių konkurso “Kaip aš įsivaizduoju Lukiškių aikštę” Vilniaus miesto etapo laimėtojai. Mokytoja P. Stankūnienė.
7. 9 c klasės mokinė Rita Dimitrijenko apdovanota 14- ojo  Tarptautinio vaikų ir jaunimo piešinių konkurso ,,Visur žalia, visur mėlyna“, kuris vyko Torunėje ( Lenkija) žiūri specialiuoju prizu. Mokytoja D. Bartašiūnaitė.
8. “Pilaitės teatras” spektaklius “H352” ir “Dezinfekcija” suvaidina “Elfų” teatre ir karininkų Ramovėje Vilniaus miesto žiūrovams. Vadovė Vita Nedzveckaitė.
9. Dainavimo studija “Retro” dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose; Kaune “Gražiausiu taku” ir Alytuje “Dzūkijos žvaigždutės”; bei respublikiniuose: Vilniuje “Vėtrungė” ir Marijampolėje “Rasos lašeliai”.
10. 5-6 klasių komanda užėmė II-ą vietą Vilniaus miesto anglų kalbos konkurse “Live and Learn”. Mokytoja L. Česlikauskė
11. 10 d klasės mokinė Karolina Dilytė respublikiniuose debatuose apie NATO reikšmę užėmė III vietą. Mokytoja Irena Valušienė
12. 6a klasės mokinys Darius Rindinas užėmė II vietą Vilniaus miesto 58-ose bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose (kamuolio stūmimo rungtis). Mokytoja Daiva Šinkūnienė.
13. Mergaičių komanda užėmė III-ią vietą Vilniaus miesto 58-ose bendrojo lavinimo mokyklų orientacinio sporto varžybose. Mokytoja Daiva Šinkūnienė.
14. Mergaičių komanda užėmė III-ią vietą Vilniaus miesto 58-ose bendrojo lavinimo
mokyklų sportinio turizmo varžybose. Mokytoja D. Šinkūnienė.
15. Buvo vykdomos socializacijos programos (V. Ratiukienė, R. Bubnienė, L. Bobinienė):

• Paspauskime rankas – vyresnieji draugai – 4950,00 Lt.
  • Pažindami stiprėjame (vasaros poilsinė tęstinė programa) – 8000,00 Lt.

16. Dalyvavome projekte ,,Drąsinkime ateitį“. Mokytoja J. Raškauskienė ir kt.
17. Vykdėme etnokultūrinį projektą ,,Metų ratas“ su 1 – 4 klasių mokiniais (pradinių klasių mokytojos), programą ,,Antras žingsnis“.
18. Pradėjome vykdyti projektą ,,Pilietis“ (kartu su JAV)-mokytoja J. Norkūnienė, mentorystės programą (kartu su Švedija) – socialinė pedagogė V. Ratiukienė.
19. Visi abiturientai sėkmingai išlaikė brandos egzaminus.