2023-10-23. Tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencijoje ,,Knyga - būdas pažinti save"

 

Spalio 23 d. Vilniaus Pilaitės gimnazijos mokiniai dalyvavo tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencijoje "Knyga - būdas pažinti save". Įvadinėje dalyje savo skaitymo kultūros patirtimi dalinosi: Nyderlanduose gyvenanti rašytoja, knygų apžvalgininkė ir skaitytojų klubo įkūrėja Rasa Sagė; Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas, prozininkas ir dramaturgas Dominykas Matulionis; poetas, prozininkas ir kritikas Linas Daugėla. Vėliau mūsų gimnazijos mokiniai skaitė pranešimus, vertino savo perskaitytas knygas, dalinosi įžvalgomis ir rekomendacijomis: Id Gabrielė Šarkaitė ir  Mantvydas Stravinskas, IVe Monika Ramoškaitė. Mokiniams pasiruošti padėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Inga Razulevičiūtė.