2023-03-09. Gimnazija TOP 10 versliausių mokyklų

Sveikiname mūsų gimnaziją patekus tarp TOP 10 versliausių šalies mokyklų! 

Inovacijų agentūra organizavo moksleiviams skirtą Nacionalinį verslumo iššūkį, kurio metu išrinktos versliausios šalies mokyklos bei didžiausio potencialo turinti moksleivio verslo idėja. Šalies moksleiviai aktyviai dalyvavo iššūkyje ir savo verslumo žinias pasitikrino net 5000 mokinių iš 300 mokyklų!

 Štai, sąrašas mokyklų, kurių moksleiviai aktyviausiai dalyvavo verslumo iniciatyvoje:

  1. Vilniaus Pilaitės gimnazija
  2. Utenos Dauniškio gimnazija
  3. Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazija
  4. Alytaus Putinų gimnazija
  5. Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija
  6. Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
  7. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
  8. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
  9. Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija
  10. Vilniaus Žemynos gimnazija

O perspektyviausia ir didžiausią potencialą turinčia verslo idėja išrinkta Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos moksleivio idėja.

 Plačiau apie Nacionalinio verslumo iššūkio rezultatus skaitykite čia: https://kc.inovacijuagentura.lt/news/2023/02/lietuvos-moksleiviai-verslus-5-tukst.-mokiniu-prieme-nacionalini-verslumo-issuki-ir-pateike-virs-tukstancio-verslo-ideju.html

  Inovacijų agentūra sukūrė specialiai moksleiviams skirtą „Drąsiau į verslą“ puslapį, kuriame aiškiai ir detaliai surašyti verslo kūrimo žingsniai: https://drasiauiversla.inovacijuagentura.lt/ Kviečiame paraginti moksleivius aplankyti šį puslapį ir sustiprinti savo verslumo žinias!

Parengė ekonomikos ir verslumo mokytoja Rasa Juodviršienė