Bendramoksliai. Menininkai ir mokiniai

Vilniaus Pilaitės gimnazijos I g klasės mokiniai prisijungė ir dalyvavo naujame ŠMC edukacijos projekte „Bendramoksliai. Menininkai ir mokiniai“. 2022 m. Lapkričio–gruodžio mėnesiais vykęs pamokų ciklas suteikė progą netradiciniu būdu pažinti skirtingų mokslo disciplinų ir šiuolaikinio meno idėjų bei metodų jungtis. ŠMC organizuojama edukacinė programa siekė skatinti mokyklų ir mokinių domėjimąsi šiuolaikiniu menu, atrasti jo svarbą ir galimybes mokymosi aplinkoje, suteikti įrankių lavinti vaizduotei, kūrybiškumui bei kritiniam mąstymui, ugdyti tarpusavio santykius. 
Kviesti menininkai naudodami skirtingas technikas, parengė pamokas, kurių metu siūlė kartu plačiau pažvelgti į mokykloje dėstomas disciplinas bei bendravimo kasdienybę, atrandant asmeninį ryšį su menu, kultūra, gamta ir vienas kitu. 
Pamokų ciklo mokykloje organizatorės – mokytojos Andželika Aleksandravičiūtė ir Lina Sirgedienė (LIANA)

Nuoroda: https://vimeo.com/787870067