2022. „Kiekvienas balsas prieš smurtą svarbus”

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo baigiamajame konseptualios meno parodos „Kiekvienas balsas prieš smurtą svarbus” renginyje.  Parodą ir renginį globojo seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen.
2021 metais buvo sėkmingai įgyvendintas projektas  #BalsasPriešSmurtą. Dėl gerų rezultatų buvo užtikrintas jo tęstinumas ir šiais metais. Vienas iš projekto tikslų buvo šiais metais organizuoti konseptualią meno parodą.  Projekto veiklos įgyvendinamos 7-iose Vilniaus apskrities savivaldybėse: Vilniaus m., Vilniaus r., Elektrėnų r., Trakų r., Šalčininkų r., Širvintų r. ir Švenčionių r.
Jaunuoliai nuo 16 iki 20 metų iš šių savivaldybių dalyvavo konkurse, kuriame naudodami menines priemones turėjo sukurti smurto prieš moterį atspindį.
Mūsų gimnazijos mokinė Rūta Januškevičiūtė moderavo renginį, o istorijos lyderių klubo mokiniai parengė Kahoot žaidimą.
Ačiū, mokiniams, už respublikinio renginio moderavimą.
Virginija Ratiukienė