2020-01-31. PILAITĖS GIMNAZISTAI VERSLUMO ČEMPIONATE

Didžiausiame verslumo čempionate Lietuvoje surėmę verslumo raumenis net 4 mėnesius varžėsi daugiau nei 4000 moksleivių! 16 geriausiai simuliacijoje ir užduotyje pasirodžiusių komandų 2020 m. sausio 31 d. dalyvavo čempionato finale ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Sveikiname mūsų gimnazijos trečiokų komandą: Konradą Vuijčik, Mildą Bieliūnaitę, Vasarę Ripkauskaitę ir jų verslo, vadybos mokytoją Rasą Juodviršienę Lietuvos verslumo čemponato finale užėmus 5 vietą iš 16 į finalą pakviestų komandų. Konkursantai dalyvavo JA TITAN verslo simuliacijoje, o vėliau turėjo sukurti organizatorių išskirtą jaunimo socialinę problem spręsti padėsiantį socialinio verslo planą.

 Komandas vertinimo komisija:

Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Simona Laiconaitė,

bendrovės „AdForm“ atstovė Silvija Kalinauskaitė,

LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Aurelija Olendraitė,

bendrovės „Moody‘s“ atstovė Edita Davalgienė,

Jaunimo reikalų departamento direktorius Jonas Laniauskas.

 

Mokytoja Rasa Juodviršienė