2020-02-27 PASKAITA GIMNAZISTAMS ,,AR GARINI, AR RŪKAI - VIS TIEK SAVE ŽUDAI"


 
 
Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo remiamame renginyje - paskaitoje „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai“ gimnazistams (dalyvavo I a, c, d, e, p ir II a klasių moksleiviai) suprantamai ir įtaigiai kalbėta apie elektroninių cigarečių žalą vaikų ir jaunuolių sveikatai.
Lektorius – medicinos  mokslų studentas - pristatė gausiai iliustruotą video medžiagą, kurioje paneigiama 10 mitų apie elektronines cigaretes ir jų poveikį: kad elektroninės cigaretės nekelia pavojaus sveikatai, kad jas galima vartoti vaikams, kad jos nesukelia priklausomybės ir yra puiki pagalba metantiems rūkyti ir t.t. 

Mokiniai paskatinti realiai vertinti šių prietaisų keliamas grėsmes ir atsisakyti (o dar geriau net nepradėti) žalingo įpročio.

Projektą remia Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Akcijos renginius organizuoja komunikacijos agentūra VšĮ „Socialiniai partneriai“.

 Laima Juškevičienė, Rūta Pačkauskienė