2018-09-27. Auksinė komanda


Rezultatai
Rugsėjo 27 dieną Vingio parke vyko Vilniaus gimnazistų XVIII sporto žaidynių atvirosios kroso estafečių varžybos. Ši diena buvo sėkminga mūsų gimnazijos vaikinų rinktinei, kuri triumfavo 5x600m estafečių bėgime ir išplėšė pergalę iš pagrindinių savo konkurentų S. Daukanto gimnazijos komandos. Nugalėtojai savo džiaugsmu dalinasi su visa Pilaitės gimnazijos bendruomene ir istorinį rezultatą skiria Lietuvos šimtmečiui. Komanda buvo apdovanota taure, medaliais bei atminimo dovanėlėmis, taip pat kiekvienas moksleivis gavo medalį už dalyvavimą renginija. Merginų komanda iš 15 komandų liko 10 vietoje.

,,Auksinė” komanda

Kasparas Šulčys IVg

Nedas Isakovas IIIa

Edvinas Rabkovskij IVa

Andrius Petrauskas Iva

Vilius Junevičius IIIg

Komadų vadovės Jūratė Raškauskienė, Daiva Kapčinskienė.