2017. Pilaitės gimnazistai Vilniaus m. moksleivių žaidynių lengvosios atletikos varžybose

lengvaatleciai2017

Pilaitės gimnazistų lengvosios atletikos komandos (merginų ir vaikinų) kovo 23 d. dalyvavo Vilniaus m. moksleivių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.

1lengvaatleciai2017
Geriausius rezultatus pasiekė šuolininkai į tolį. III h2 kl. moksleivis Artūras Raklevičius iškovojo I vietą, o Vilius Junevičius (Ig kl.) - III vietą.
Estafetiniame bėgime (4x200 m) vaikinų komanda (Artūras Raklevičius,   Vilius Junevičius, Rapolas Velička, Martynas Tvaska) pademonstravo ryžtą bei kovingumą ir džiaugėsi trečiąja vieta.
Rutulio stūmimo rungtyje sėkmingai pasirodė Tomas Oras (II b kl.) -V vieta, o 60 m bėgimo rungtyje- Rapolas Velička (IIc kl.)- V vieta (iš 36 dalyvių).
Susumavus visus sukauptus taškus Pilaitės gimnazijos vaikinų komanda iškovojo III vietą iš 17-os dalyvavusių mokyklų.
Merginų komanda bendroje įskaitoje liko 12-oje vietoje. Geriausiai sekėsi rutulio stūmimo rungtyje II a kl. mokinei Skaistei Vaitkevičiūtei (IV vieta) ir III h2 kl. mokinei Paulinai Ivanovaitei (V vieta).
Dėkojame mūsų sportininkams už dalyvavimą ir linkime sėkmingų startų Vilniaus m. gimnazijų lengvosios atletikos čempionate.