2015. Veiksmo savaitė ,,BE PATYČIŲ"

100_7776pattycioas2015

Iniciatyvą organizuojanti „Vaikų linija“ pakvietė dalyvauti ir palaikyti „Veiksmo savaitę“ įstaigas, kurios nori kartu stabdyti patyčių plitimą mūsų šalyje. Pilaitės gimnazijos Vaiko gerovės komisija atsiliepė į šį kvietimą ir kaip kiekvienais metais kovo mėnesio paskutinę savaitę gimnazijoje organizavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2015“..

100_7775patycios2015
100_7777patycios2015

 

Organizuodami šią savaitę, įvairiais renginiais stengėmės atkreipti dėmesį į šiuo metu itin aktualią problemą - patyčias tarp vaikų. Prie šios savaitės renginių, tradiciškai prisijungė Vilniaus m. 5 policijos komisariato pareigūnai organizuodami paskaitas, dalyvaudami tinklinio varžybose. IV- okai Saulė Stasiulytė, Jonas Franukevičius, Danielius Vujčik, vadovaujami mokytojos Oksanos Andrukonienės pravedė integruotas pamokas anglų kalba I –ų klasių mokiniams „Patyčios“. Tokią pamokėlę gimnazijos abiturientai pravedė ir Vilniaus Gabijos gimnazijos šeštokams.

1H2,1G, IIE,IIB,IID klasių mokiniai dalyvavo kino filmo „Atsiprašau“ peržiūroje „Skalvijos“ kino teatre o I-II klasių mokinių jungtinė grupė apie patyčias diskutavo Vilniaus m. pedagoginės –psichologinės tarnybos organizuotoje Vilniaus m. mokyklų Focus grupių diskusijoje.

Savaitė be patyčių baigėsi, bet darbas prieš patyčias tęsiasi.

 

 

VGK pirmininkė Laima Juškevičienė