2019-11-20. ,,Vyturio" laiškas

Laba diena, mielieji „Vyturio“ draugai,

džiaugiamės, galėdami tęsti bendrą darbą! Nieko nėra maloniau nei kasdien vėstant orams džiaugtis literatūra namuose su karštu puodeliu arbatos – niekur eiti nereikia, o kūriniai visuomet po ranka.

Šiuo laišku supažindinsime su naujomis skaitmeninės bibliotekos funkcijomis.

1. Mokytojams, kurie turi asmeninę paskyrą „Vyturyje“

Prisijunkite su el. paštu ir slaptažodžiu, naudotais pirminės registracijos metu.

2. Mokytojams, kurie neturėjo asmeninės paskyros

Kiekvienam mokytojui sukūrėme asmenines paskyras. Jums tereikia:

- nueiti į www.vyturys.lt;

- paspausti viršuje, dešinėje pusėje, esantį mygtuką PRISIJUNGTI;

- suvesti savo el. pašto adresą, kurį „Vyturiui“ pateikė mokyklos administracija;

- slaptažodžio laukelyje įvesti vyturys

- prisijungti prie paskyros.

3. Mokinių prijungimas

a) Kad mokiniai susikurtų paskyrą „Vyturyje“, mokytojui reikia:

- prisijungti prie savo paskyros;

- paspausti juodą mygtuką MOKYTOJUI;

- PRIDĖTI KLASĘ;

- nukopijuoti sugeneruotą nuorodą;

- nusiųsti nuorodą tos klasės mokiniams ir nurodyti, kad naudodami šią nuorodą mokiniai turi užsiregistruoti svetainėje;

- mokiniai turi atsidaryti gautą nuorodą ir, patekę į „Vyturio“ puslapį, spausti užrašą REGISTRUOTIS.

b) Mokiniams, turintiems paskyrą „Vyturyje“, reikia:

- prisijungti prie savo paskyros;

- naršyklės paieškos laukelyje įkelti mokytojo atsiųstą nuorodą ir perkrauti puslapį;

- mokinys bus priskirtas prie mokytojo sukurtos klasės.

SVARBU. Mokytojas visus užsiregistravusius mokinius (bendrą jų skaičių ir registracijos metu suvestus vardus) matys MOKYTOJO aplinkoje.

4. Prisijungimas kitiems bendruomenės nariams:
Visiems, kurie taip pat nori nemokamai skaityti „Vyturio“ skaitmeninės bibliotekos knygas, reikėtų registruotis spaudžiant nuorodą čia: https://www.vyturys.lt/kodas/vnpilaites

Draugaukime toliau!

VYTURYS