2018-11-11. Sveiki, mielieji naujieji „Vyturio“ draugai !!!!!!

turbūt žinote, kad knygų skaitymas turtina vaizduotę, plečia žodyną ir augina asmenybes.

Vilniaus miesto savivaldybei finansavus prieigos prie didžiausios skaitmeninių knygų vaikams ir jaunimui bibliotekos www.vyturys.lt įsigijimą visi galime skaityti ir naudingas,  ir reikalingas knygas, todėl prašome:

- susikurti paskyrą spaudžiant ant pateikiamos nuorodos https://vyturys.lt/kodas/vnpilaites  

- skaityti skaitmenines knygas, reikalingas tiek mokslui, tiek laisvalaikiui. 

Visiems miesto mokyklų mokiniams  ir mokytojams suteikta galimybė naudotis Vyturio.lt skaitmeninių kūrinių platforma, kurioje yra beveik apie 500 pilnos apimties literatūros  kūrinių. Tai – programiniai kūriniai ir knygos laisvalaikiui.

Kviečiame mokinius nešvaistyti laiko ir registruotis dabar, o nelaukti, kai pasigesite kūrinio.

 Čia rasite viską nuo J. Degutytės iki F. Dostojevskio.

Smagios pažinties ;) jums visiems linki „Vyturio” skaitmeninių knygų „Vyturio“  bibliotekos komanda ir Pilaitės gimnazijos bibliotekininkė Birutė Norkuvienė