2018-10-11. Informacija apie M. Mažvydo bibliotekos naujienas

Atsižvelgdama į vis augantį visuomenės poreikį skaitmeninei informacijai, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, įgyvendino projektą "Lietuvių literatūros klasikos kūrinių perkėlimas į elektroninę erdvę", taip pat tęsia projektą, kurio metu portalo www.epaveldas.lt  E. kolekcijoje skaitytojams pateikta daugiau nei 1500 atrinktų lietuvių literatūros kūrinių, kuriuos galima skaityti internete arba parsisiųsti kaip elektroninę knygą naudojantis kitais mobiliaisiais įrenginiais. Lietuvių literatūros klasikos kolekcijos knygos turi visateksčius dokumentus. Projekto tikslinės grupės - moksleiviai, mokytojai, tyrėjai, bibliotekų darbuotojai. Kadangi paslauga nemokama,ja gali pasinaudoti visi interneto vartotojai, kurie domisi lietuvių literatūros kūriniais tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
 
Informaciją perdavė
Pilaitės gimnazijos bibliotekos-informacinio centro vedėja
Birutė Norkuvienė