Projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“
mokyklu_modern1

Mokyklos biblioteka dalyvauja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos „Mokyklų tobulinimo programos plius“ projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“.
Projekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ tikslas - modernizuoti mokyklų bibliotekas siekiant pagerinti mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybę bei laiduoti geresnes mokymo ir mokymosi sąlygas. Tikslui pasiekti keliamas uždavinys – aprūpinti bendro­o lavinimo mokyklų bibliotekas modernia įranga ir baldais.

Projekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ I etapas prasidėjo 2009 m. liepą. Šiame etape kiekvienai projekto mokyklos bibliotekai buvo skiriama po vieną bazinį baldų ir įrangos komplektą. Jau metų pabaigoje mūsų biblioteką pasiekė pirmieji baldų komplektai ir įranga.

P1013780

P1013781

Prasideda antrasis Švietimo aprūpinimo centro (ŠAC) vykdomo „Mokyklų tobulinimo programos plius“ (MTPplius) projekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ etapas. Antrajame etape mokyklos bibliotekos iš papildomai pasirenkamų baldų ir įrangos sąrašo pasirinks pageidaujamus.Plačiau žiūrėti čia: http://www.sac.smm.lt/index.php?id=24e