2012. ,, Projektas AKIM"

P1013837m
Mokyklos biblioteka kartu su projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)“ komanda džiaugiasi gautais  22 kultūros žurnalais ( žurnalų sąrašą pateikiame apačioje). AKIM komanda kviečia Jus prisijungti prie Lietuvos meno kūrėjų asociacijos svetainės www.lmka.lt, kur nuo šiol nuolat atnaujins informaciją apie projekto AKIM eigą, rezultatus, skelbs projekto naujienas. Kviečia prisijungti, pasidomėti projektu ir jo naujienomis, o netrukus bus galima naujienas ir užsiprenumeruoti.

Atskirai atkreipkite dėmesį į svetainėje patalpintą informaciją apie projekto partnerio VšĮ Istorinės atminties akademija sukurtus 5 mokomuosius videofilmus, siekiant panagrinėti „visiems žinomas tiesas“ apie Lietuvos istoriją, tradicijas ir atrasti naujos informacijos, leisiančios naujai pažiūrėti į kai kuriuos mūsų istorijos aspektus. Raginame peržiūrėti filmus, parsisiųsti juos ir naudoti pamokose kaip papildomą mokomąją medžiagą.

ŽURNALŲ SĄRAŠAS:             KIEKIS

Kultūros barai                          4

Naujasis židinys                        2

Metai                          4