2017 -ieji -IevosSimonaitytės metai

_nuotr_1ievasimonaityte2017

Rašytojos vardas šiemet garsiau skambės visoje šalyje – Respublikos Seimo nutarimu 2017-ieji paskelbti Ievos Simonaitytės metais. O iki tol būta visko: jos kūryba įvertinta ne viena Lietuvos valstybės premija, negailėta klasikės vardo, tačiau ilgainiui mesti kaltinimai šlovinus sovietų valdžią, kūriniai pašalinti iš mokyklų programos, dabar Simonaitytės vardas vėl keliamas iš užmaršties.

Banalu kartoti, jog Simonaitytė - Klaipėdos krašto metraštininkė. Tad skaitykime ją, suraskime savo šaknis........ir gimnazijos bibliotekoje aplankykime  literatūrinę parodą  „2017-ieji  - Ievos Simonaitytės metai. I. Simonaitytei – 120“

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Bibliotekos – informacinio centro vedėja Birutė Norkuvienė

2017-02-17