2019-06-19. ,,Pavasario žiedai šeimai"

      
   Minint Tarptautinę šeimos dieną, puoselėjant pagarbius tarpusavio santykius šeimoje ir bendruomenėje, stiprinant šeimos instituto sampratą visuomenėje, 2019 m. gegužės 16 d. gimnazijoje organizuotas renginys „Pavasario žiedas šeimai“ .Renginio tikslas - puoselėti šeimos vertybines nuostatas, atkreipiant dėmesį į šeimos svarbą vaiko gyvenime bei aktyviai skatinti mokinius ugdyti kūrybiškumą ir socialines kompetencijas. Renginio uždaviniai - aktyvinti Vilniaus miesto mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą;  aptarti šeimos sąvoką ir jos svarbą jauno žmogaus gyvenime; padėti mokiniams perprasti darnaus žmogaus gyvenimo principus ir taisykles; ugdyti asmenybę, turinčią pareigas ir atsakomybę; ugdyti kūrybiškumą, skatinti mokinius išsakyti nuomonę ir reikšti mintis. Renginį vedė ir veiklas padėjo įgyvendinti  Pilaitės gimnazijos antrokai bei trečiokai, dalyvaujantys „Vyresniojo draugo“ ir Mentorystės mokykloje projekte. Mokiniai žaidė susipažinimo žaidimus, gamino Pavasario žiedą šeimai, J. Pauliaus II gimnazijos mokiniai vedė šokio pamoką, o mūsų gimnazijos teatro mokiniai parodė spektaklį „(ne) Laisvės metamorfozės“. Spektakliui mokinius paruošė mokytoja J. Norkūnienė. Renginyje dalyvavo Jono Pauliaus II gimnazijos,  VGTU Inžinerijos licėjaus, Karoliniškių gimnazijos, S. Konarskio gimnazijos, Žvėryno gimnazijos, Kristoforo gimnazijos,  Martyno Mažvydo progimnazijos, Vilniaus statybininkų rengimo centro ir Verkių daugiafunkcio centro-mokyklos mokiniai.


 Ratiukienė