2023-03-21. Sveikiname krepšinio komandą.Pasibaigė Vilniaus  m. gimnazijų vaikinų krepšinio varžybos. Mūsų gimnazistai nugalėjo Šv. Kristoforo  (70:66), M. Biržiškos  (82:74), S. Daukanto (107:54) gimnazijų komandas. Pusfinalio varžybose nusileidome Žemynos gimnazijos krepšininkams (64:74). Kovoje dėl trečios vietos Pilaitės gimnazijos rinktinė rezultatu 81:73 nugalėjo Karoliniškių gimnazijos komandą ir pirmą kartą žaidynių istorijoje pelnė krepšinio varžybų apdovanojimus. Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo N. Kulieša (IIIb kl.)- 30 tšk. , 17 tšk. surinko E.Pakamanis (Ie kl.).  Mūsų rinktinė - M.Ralys (IVe kl.), M. Pačikinas (IVb kl.), N. Latvėnas (IVe kl.), N. Kulieša (IIIb kl.), T. Laurinavičius (IIIa kl.), G.Jokubauskas (IIakl.), E. Pakamanis (Ie kl.), M. Kučinskas (Ig kl.), A. Pocius (Ig kl.). Sveikiname krepšininkus,  linkime jiems dar daug pergalių.

Reportažas V. Šniokienės