Kvietimas į miuziklą „Atgal į ateitį“

Gerb. Pilaitės bendruomenės nariai,

Jūs kiekvieną dieną išleidžiate savo vaikus į Pilaitės gimnaziją, o gal  planuojate juos atvesti čia mokytis ateityje ir stebite mūsų gimnazijos gyvenimą. Todėl kovo 14 d. 18.00 val. kviečiame Jus atvykti į svečius. Galėsite susipažinti su modernios, inovatyvios gimnazijos erdvėmis ir 18.30 val. Aktų salėje stebėti Pilaitės gimnazistų kūrybinį darbą – miuziklą „Atgal į ateitį“.
8-ų klasių mokinių tėvelius po miuziklo prašytume likti salėje pokalbiui apie mokinių priėmimą į Pilaitės gimnaziją.
Miuziklo trukmė – 1 val.

Vaidina – Pilaitės gimnazijos teatro aktoriai, vadovė Vita Nedzveckaitė.

Groja – gimnazistų ansamblis „Pilaitės muzika“, vadovė Kristina Žebrauskaitė – Šileikienė.

Vilniaus Pilaitės gimnazijos vadovai