2022-12-15. Tradicinė kalėdinė sporto šventė


Gruodžio 15 dieną gimnazijoje vyko tradicinė I –IV klasių kalėdinė sporto šventė.
Renginį atidarė ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Mindaugas Briedis. Direktorius įteikė medalius ir diplomus Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių svarsčių kilnojimo varžybų trečios vietos laimėtojams.

Tinklinio aikštelėje susitiko IV kl. Ir I-III klasių rinktinės. Draugiškas varžybas laimėjo ketvirtokai (2:0), tačiau džiaugėsi, kad auga sportiška pamaina.

Tritaškių metimo turnyras taip pat sulaukė daug dėmesio. Po atkaklios kovos antra kartą iš eilės nugalėjo Mindaugas Ralys 12 tšk. (IV e kl.), antroje vietoje liko – Nojus Pumputis 11 tšk. (2e kl.), trečioje – Kajus Pumputis 11 tšk. (2e kl.).

Krepšinio varžybose pralaimėjimą teko pripažinti abiturientams, o pergale (80:55) džiaugėsi jaunesnių klasių rinktinė (I-III kl.).

Stalo teniso turnyrą laimėjo D. Andrukonis (2a kl.), antra vieta atiteko N. Budrikui, o trečią vietą iškovojo Myja Plėštytė (1a kl.) (E. Zaburaitė – IV vieta).
Reportažas Jūratės Raškauskienės