2022-10-27. Konferencija ,,Knyga - būdas pažinti save"

 

Spalio 27 d. Vilniaus Pilaitės gimnazijos mokinės dalyvavo konferencijoje ,,Knyga - būdas pažinti save". Bendroje konferencijos dalyje dalyvius pasveikino aktorius Eimantas Bareikis, apžvelgęs knygos, vaizduotės ir kūrybiškumo ryšį, Lina iš tinklaraščio ,,Fantastiškų knygų žiurkės" pasidalijo patarimais, kaip perskaityti 100 knygų per metus, žurnalistė, rašytoja, gidė po Berlyną Lina Ever suintrigavo pranešimu ,,Kas dar slepiasi knygoje?", rašytojas Romas Judinas papasakojo, kas bendra tarp knygos ir gero draugo. Vėliau mūsų gimnazijos mokinės skaitė pranešimus: Ig mokinė Saulė Kučauskaitė, If Meda Janulionytė, IId Julija Starkutė, IIf Meida Paulauskaitė ir Emilija Riabovaitė. Mokinėms pasiruošti padėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Inga Razulevičiūtė, Andželika Aleksandravičiūtė ir Lina Sirgedienė.