2022-04-28. Draugystės tiltai ,,Pažink Vilnių geriau"


Balandžio 28 d.  gimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų renginys „Pažink Vilnių geriau“, kuris yra vienas iš Vilniaus miesto mokyklų projekto „Draugystės tiltai“ inicijuojamų renginių. Renginyje dalyvavo Salomėjos Nėries gimnazijos, Jono Basanavičiaus gimnazijos, Minties gimnazijos, Jono Pauliaus II gimnazijos, VGTU licėjaus, Statybininkų rengimo centro, Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai.

Renginio tikslas - įdomiai, žaismingai, aktyviai skatinti mokinius geriau pažinti savo miestą Vilnių, ugdyti pilietiškumą ir socialines kompetencijas.

Visus į bendrą apšilimo šokį pakvietė Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos komanda. Vėliau mokiniai susirinko į grupeles ir žaidė susipažinimo žaidimus.   Gebėjimą darniai bendrauti, susitarti, kartu priimti sprendimus parodė renginio metu vykęs Kahoot žaidimas apie Vilnių. Klausimus parengė istorijos lyderių klubo mokiniai.  Dalyvius dainomis džiugino gimnazijos muzikinis ansamblis, kurio vadovė Kristina Šileikienė. Grupių darbą moderavo ir renginį vedė mokiniai, dalyvaujantys „Mentorystė gimnazijoje“ programoje.


Birželio mėnesį susitiksime kitame prevenciniame renginyje Salomėjos Nėries gimnazijoje.
Renginio partneriai – Vilniaus miesto savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinavimo skyrius.

Socialinė pedagogė Virginija Ratiukienė