2022-03-23. Pyragų diena

 

Kovo 23 dieną visa Pilaitės gimnazija kvepėjo pyragais.

Dėl prasidėjusių karo veiksmų mažiausiai 7,5 milijono Ukrainoje gyvenančių vaikų gresia didelis pavojus. Dėl sprogimų sostinėje Kijeve ir kituose didžiuosiuose miestuose vaikai ir šeimos priversti slėptis rūsiuose ir kitose slėptuvėse. Tūkstančiai bėga iš sostinės. Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kviečia visus aukoti būtinai humanitarinei pagalbai vaikams Ukrainoje. Grėsmė sveikatai, gyvybei, šaltis – Ukrainos vaikų realybė.

Mūsų gimnazistai neliko abejingi ir surinko  486,75 eurus: kepė ir pardavė pyragus, sausainius, keksiukus ir kt. saldėsius. Mokinių pyragų įsigijo ir  Moterų informacijos centras, kuris labai noriai prisidėjo prie gražios akcijos.

Surinktos lėšos pervestos į ,,Gelbėkit vaikus“ organizacijos paramos Ukrainos vaikams fondą.

Pyrago dieną organizavo Mokinių Parlamentas, prie jų prisidėjo Mentorytės mokykloje savanoriai.

Ačiū visiems kepusiems, pirkusiems, dalyvavusiems.

Socialinė pedagogė Virginija Ratiukienė

MP kuratorius Paulius Bakanas