2022-03-21.Spektaklis jaunimui ,,Įsilaužėlis" ir jo kūrėjai Pilaitės gimnazijoje

 

Kovo 21 dieną Ia, Ib, Ic, Id ir Ig klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso programoje, stebėjo spektaklį jaunimui ,,Įsilaužėlis”, kuris pastatytas pagal populiarųjį Matso Wahlio romaną. Spektaklio kūrėjai akcentuoja visiems paaugliams kylančius klausimus: kas yra tiesa, kas yra draugystė, meilė ir tikroji žmogaus savivertė?  Po spektaklio mokiniai turėjo galimybę aptarti spektaklyje patirtas emocijas su aktoriais ir spektaklio režisiere.

„ Įsilaužėlis" paliko įspūdį net tiems, kurie nėra šio žanro gerbėjai. Aktoriai buvo labai įsijautę, aiškiai perteikė emocijas. Nors spektaklio leksika vulgari, tai nesutrikdė ir padėjo geriau pamatyti piešiamą atmosferą. Spektaklio metu buvo galima jausti ir girdėti žiūrovų emocijas. Kūrinys turi gilią pagrindinę mintį, kurią žiūrovai aptarė kartu su režisiere bei aktoriais. ,,Įsilaužėlis" visus paliko sužavėtus ir priblokštus, šis spektaklis atmintyje išliks dar ilgai”. Gabija B.(Ig klasė)

Reportažas ir nuotraukos A. Niūniavienės