2022-03-12. Džiaugiamės gimnazistų pasiekimais finansinio raštingumo konkurse

Vasario 25 d. įvyko  Lietuvos mokinių ekonomikos, verslo, vadybos ir finansinio raštingumo konkursas ISM FLOW 9-12 kl. mokiniams. Konkursas vyko daugiau kaip 120 Lietuvos mokyklų.
I etape 9-10 kl. amžiaus grupėje geriausiai pasirodė ir kvietimą į finalą gavo mūsų antrokai gimnazistai: Martynas Deksnys, Joris Rutka, Andrius Cukanovas, Titas Laurinavičius. 11-12 kl. tarpe į finalą pakviesti ketvirtokai gimnazistai Joris Pilipavičius, Martynas Mataitis, trečiokai gimnazistai Artūr Baygozin, Marius Ibelhauptas.
Linkime sėkmės finale, kuris vyks kovo 29 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete gyvai. Finale sprendžiami konkurso uždaviniai, dalyvaujama paskaitose bei apdovanojami konkurso nugalėtojai.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Rasa Juodviršienė