Ateitis priklauso mums

Viena garsiausių Lietuvoje aukštųjų technologijų bendrovių – „Teltonikos“ įmonių grupė – kviečia būsimus studentus į atvirus pristatymus gegužės 25, 27 d. ir birželio 1 d. apie pirmąjį tokio masto stipendijų projektą Lietuvoje. Savo ruožtu mokytojus taip pat kviečiame dalyvauti pristatymuose ir skleisti šią žinią kaip įmanoma plačiau.

 

 „Teltonikos“ grupės įmonės Lietuvoje, projektuojančios ir gaminančios moderniausius daiktų interneto sprendimus verslams iš įvairių pasaulio šalių, pradėjo ypatingą stipendijų programą „Ateitis priklauso man!“. Tai unikali galimybė abiturientams gauti prestižinį išsilavinimą technologijų srityje, atskleisti savo talentą bei padėti pamatus sėkmingam karjeros keliui. „Teltonikos“ įmonių atstovai pristatys pačias perspektyviausias studijų kryptis ir papasakos, kokią ateitį šios studijų kryptis padės susikurti kiekvienam technologijų entuziastui.

 

Pranešimo metu būsimi studentai taip pat sužinos, kaip 300 EUR/mėn. skirta stipendija galės tapti puikia karjeros pradžia ir padės papildyti būsimų technologijų srities specialistų gretas.

 

Kviečiame aktyviai registruotis į atviras paskaitas!