Sveikiname, patekus į verslumo čempionato finalą

Sveikiname mūsų gimnazijos trečiokus Jorį Pilipavičių, Ugnę Zaliauskaitę, Gabiją Truskaitę ir ekonomikos mokytoją Rasą Juodviršienę, patekus į didžiausio 9-12 kl. mokinių verslumo čempionato JA TITAN Lietuvoje finalą, kuris įvyks balandžio 15 d.! Čempionate dalyvavo 152 komandos iš visos Lietuvos. Moksleiviai turėjo priimti sprendimus dėl kainos, gamybos lygio, investicijų į rinkodarą, tyrimus ir diegimus, įmonės plėtros bei labdarai skiriamos sumos. Komandos varžėsi tarpusavyje, tad tik jų pačių sprendimai lėmė valdomų įmonių sėkmę konkurencingoje rinkoje. Į finalą pateko komandos, kurios per nustatytą laikotarpį gavo aukščiausią veiklos indeksą verslo simuliacijos turnyre ir pelnė daugiausiai taškų iš socialinio verslo užduoties. Šiemet mokiniai turėjo sukurti socialinio verslo idėją ir modelį, kuris padėtų mažinti aplinkos taršą.
Linkime komandai sėkmės finale!