Konkursas ,,European Money Quiz"

Kovo 16 d. pirmų gimnazinių klasių atstovai dalyvavo tarptautinio finansinio raštingumo konkurso ,,European Money Quiz" nacionaliniame etape. Konkursą organizavo Lietuvos bankų asociacija su partneriais - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei ,,Lietuvos Junior Achievement".  Įžanga į viktoriną buvo virtuali finansinio raštingumo pamoka su Lietuvos bankų asociacijos (LBA) ir „Lietuvos Junior Achievement“ paskirtais finansų, sukčiavimų prevencijos ir finansinio raštingumo ugdymo ekspertais.
Šiandien daug kalbama apie finansinių investicijų reikšmę ir atveriamas galimybes, tačiau geriausia investicija visuomet buvo ir yra mūsų žinios. 
Mokiniai, aktyviai besidomintys finansiniu raštingumu, turėjo smagią galimybę pasitikrinti savo žinias be egzamino streso.
Parengė ekonomikos mokytoja Rasa Juodviršienė