Nuotolinė pamoka ,,MOKOnomika"


2021 m. sausio 21 d. 9-12 klasių gimnazistai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje 
"MOKOnomika", kurią inicijavo "Swedbank" Lietuvoje Finansų institutas. Vyresniųjų klasių mokiniai sužinojo, kaip užauginti vienaragį ir kaip tapti nugalėtoju skaitmeniniame pasaulyje. Apie pandemijos metu itin svarbią savanorystę kalbėjo Gabrielius Liaudanskas-Svaras, o apie finansinių investicijų svarbą – Nerijus Mačiulis. Praktiškais patarimais, kaip galima sukurti prekės ženklą, pasidalino Žygimantas Kudirka-Mesijus.
Po pamokos mokiniai dalinosi įsiminusiomis mintimis, keletas jų: "Įsiminė mintis apie "TikTok" programėlę, kad joje yra daug patarimų mokesčių <...> tema, tačiau ne visi jie teisingi", " Po šios pamokos susidėliojau tikslus ir atradau darbą, kurį norėčiau dirbti."
„Mokonomikos“ pamoka prisidėjo prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas yra kurti inovatyvias švietimo priemones įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.