2020-12-08. Protmūšis ,,Mokslo šaknys karčios - vaisiai saldūs

   2020 gruodžio 8 d. gimnazijoje pirmų klasių protmūšiu "Mokslo šaknys karčios - vaisiai saldūs" prasidėjo tradicinė "Mokslo savaitė".


Šių metų situacija neleido komandoms susirungti gyvai, tad mokytojų Vilmos Pundienės, Almos Paliulienės, Jolitos Kniškienės dėka veiksmas persikėlė į virtualią erdvę. Dalyvavo 5 komandos: "Amigos" (1a), "H2Hoes" (1b), "The Rolling Phones"(1c), "Deimančiukai" (1d), "Euroburbonikai"(1e). Komandos rungėsi III turuose, dalyviai pasitardami įveikė 30 įvairaus sudėtingumo klausimų ir pasiekė labai gerų rezultatų.

   Daugiausiai taškų surinko ir I vietos laimėtojais tapo Ic kl. komanda "The Rolling Phones"  (Kasparas P., Rusnė, Martynas, Kasparas M.). Nuo nugalėtojų tik 2 taškais atsiliko "Euroburbonikai" (1e), kurie po taškų perskaičiavimo užsitikrino II vietą (Kamilė, Viltė, Joana, Dovydas). Trims komandoms surinkus vienodą taškų skaičių, teko peržiūrėti atsakymų pateikimo laiką ir tik tada paaiškėjo trečiosios vietos nugalėtojai - 1 d kl. komanda  "Deimančiukai"  (Vaida, Elinga, Smiltė, Ugnė). Sveikiname prizininkus ir džiaugiamės įvykusiu renginiu.

Organizatorės