2020-02-11. Mokyklos savanoriai konferencijoje „Savanorystės patirtys ir galimybės“

 


2020 m. vasario 11 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje vyko Vilniaus miesto 9-12 klasių mokinių konferencija „SAVANORYSTĖS PATIRTYS IR GALIMYBĖS“ . Konferencijos tikslas – pasidalinti savanoriavimo patirtimi su kitais Vilniaus miesto mokyklų mokiniais, sužinoti kuo daugiau savanoriavimo galimybių Vilniaus mieste, Lietuvoje ir už jos ribų. Konferencijos uždaviniai: skatinti mokinius dalintis savanoriavimo patirtimi; plėsti mokinių žinias apie savanoriavimo galimybes; ugdyti mokinių viešojo kalbėjimo gebėjimus; skatinti mokinių bendravimą, bendradarbiavimą,  ir aktyvią veiklą savanorystės srityse; stiprinti mokyklų bendradarbiavimą, skatinti keitimąsi patirtimi.

 Koneferncijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, dalyvaujantys savanorystės programose „Mentorytė mokykloje“ bei „Vyresnysis draugas“. Ieva Bairašauskaitė (3 a) skaitė pranešimą „Tavo noras duoti – jų šansas būti“ , apie savanoriavimą Lesėje.  Orinta Čepulytė skaitė pranešimą tema „Savanorystės programos mokykloje“, pristatė „Vyresniojo draugo“ ir „Mentorystės“ programas. Inga Kruminaitė ir Gabrielė Dečkanecaitė dalijosi patirtimi savanoriaujant renginiuose („Savanorystė-abipusė nauda“).

Reportažas V. Ratiukienės