2020-01-28. ,,Geriausias būdas prisiminti gerus darbus - juos kartoti" / E. Bekonas/

Antrus metus iš eilės mūsų mokyklos mokiniai prisideda prie labdaros ir paramos fondo ,,Rugutė" organizuojamos akcijos ,,Pasiūk meškiuką ligoniukui". Kiekvieną gruodžio antradienį po pamokų, IV g ir III p klasių mokiniai-savanoriai su auklėtojomis Jolita Kniškiene ir Vilma Pundiene siuvo meškučius ir kūrė jų istorijas. Sausio 28 d. savanoriai pristatė meškučius į ,,Rugutės namus". Čia juos šiltai priėmė fondo vadovė Edita Abrukauskienė, kuri mielai papasakojo apie fondo veiklą, iniciatyvas, akcijas ir savanoriavimą. Trumpo susitikimo metu IV g savanorių komanda (Emilija, Valerija, Izabelė, Vilius ir Martynas) spėjo prisidėti ir prie ,,Palankaus vėjo malūnėlių" dažymo darbų. Tikimės, kad savo gerumu galėsime dalintis ir kitais metais.


Jolita Kniškienė