2019-12-18. Tradicinė integruota matematikos ir fizinio ugdymo kalėdinė šventė

Rezultatai

Gruodžio 18 dieną vyko ,,Integruota matematikos ir fizinio ugdymo kalėdinė šventė" Pilaitės gimnazijos I klasių moksleiviams. Renginyje dalyvavo šešios komandos. Pirmokai susirungė ne tik penkiose linksmosiose estafetėse, bet ir atliko matematikos užduotis planšetėse. Visos komandos šventėje pasirodė  puikiai, susumavus matematikos užduočių sprendimo  ir estafečių atlikimo surinktus taškus, išaiškėjo galutiniai prizininkai ir komanda nugalėtoja. Trečią vietą iškovojo  Ia klasės komanda (klasės vadovė Alma Paliulienė) - 21 taškas, II vietą - Ie kl. komanda (klasės vadovė Tatjana Piskunova) -27 taškai ir I vietą – Id klasės komanda (klasės vadovė Jūratė Norkūnienė), surinkusi 35 taškus

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Dėkojame šventės dalyviams, klasių vadovams ir mokytojams.

Šventę organizavo ir vykdė matematikos mokytoja metodininkė Irena Medelinskaitė, kūno kultūros mokytojos metodininkės Jūratė Raškauskienė, Virginija Šniokienė ir Daiva Kapčinskienė.

Reportažas J. Raškauskienės