2019-12-10. Gimnazistų kelionė į Varšuvą

 

2019 m. lapkričio 29-30 d. Geografijos lyderių klubo nariai bei Ia,  IIIp ir IV-ų klasių mokiniai, lydimi mokytojų A. Paliulienės, V. Pundienės, J. Kniškienės, vyko į Varšuvą. 


 Lankėmės M. Koperniko mokslo centre, kur interaktyviai tyrinėjome įvairius reiškinius, žmogaus sandarą bei kūno galimybes, sprendėme globalines problemas. Vakare smagiai paklaidžiojome po Kalėdomis kvepiantį Varšuvos senamiestį, besiklausydami įdomių gidės pasakojamų istorijų. Antrąją dieną tęsėme pažintį su  UNESCO Pasaulio paveldo sąraše esančiu senamiesčiu, ėjome Karališkuoju keliu, klausėmės pasakojimų apie šiame kelyje esančius istorinius objektus, žavėjomės architektūra, F. Šopeno muzika. Ekskursijos pabaigoje pakilome į Kultūros ir mokslo rūmų apžvalgos aikštelę ir pasigėrėjome miesto panorama: dangoraižiais, automobilių prigrūstais prospektais, raudonais senamiesčio stogais. Vėlai vakare pavargę, bet laimingi, kupini įspūdžių grįžome namo.

 

Fizikos mokytoja A. Paliulienė