2019-11-14. Tarpmokyklinė viktorina ,,Žemė, oras, vanduo, ugnis"

Lapkričio 14 d. Pilaitės gimnazijoje vyko tarpmokyklinė fizikos ir chemijos viktorina „Žemė, oras, vanduo, ugnis“, kurią parengė chemijos mokytoja Jolita Kniškienė ir fizikos mokytoja Alma Paliulienė. Į svečius atvyko šešių Vilniaus miesto gimnazijų (Jono Basanavičiaus, Karoliniškių, Užupio, Simono Daukanto, Vytauto Didžiojo) antrų klasių komandos. Prie jų prisijungė ir Pilaitės gimnazijos komanda. Renginį pradėjo gimnazijos direktorius Zotikas Popovas sveikinimo žodžiu. Muzikiniu pasirodymu dalyviams sėkmės linkėjo ir gimnazijos mokinių grupė. Na, o po to prasidėjo varžytuvės. Komandos atsakinėjo į suktus klausimus, eksperimentavo, bandė įveikti priešininkų užduotis, atliko kūrybinę užduotį. Po 1,5 valandos išbandymų buvo paskelbti nugalėtojai. Jais tapo Pilaitės gimnazijos mokinių komanda. II-ąją vietą iškovojo S. Daukanto gimnazija, o III-ąją vietą – Vytauto Didžiojo gimnazija. Džiaugiamės nugalėtojų sėkme bei gražiu mokyklų bendradarbiavimu.Reportažas A. Paliulienės