2019-11-06. Pyragų diena

 

   Lapkričio 6-ąją visa Lietuva kvepėjo pyragais. Mūsų gimnazistai neliko abejingi gražiai bei jautriai „Pyragų dienos“ tradicijai ir Pyragų dieną surengė lapkričio 8 d.  Pyrago kepimo procesas prasideda nuo namų – kai apie tai kalbi ir dalijiesi su šeimos nariais. Manau, kad bendruomeniškumas ir įsitraukimas yra pagrindinės "Pyragų dienos" idėjos", – neabejoja tradicija tapusios šventės iniciatorė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.


   Šiais metais idėją socialinei iniciatyvai pasiūlė 2 c klasės mokinys Aurimas Baublys, kuris dalyvauja VšĮ Pajautos grupės projekte „Virtualus manekenas“. Projekto veiklomis siekiama suburti socialinių lyderių komandas, darančius gerus darbus savo krašte, mieste, bendruomenėje.
   Prie  mūsų gimnazistų idėjos prisidėjo ir Martyno Mažvydo progimnazijos pradinukai. Kartu su jais surinkome  553   eurus. Visos lėšos bus skirtos VšĮ Tautmilės globa prieglaudėlei.Reportažas V. Ratiukienės ir L. Juškevičienės