2018-06-11. Vilniaus miesto gimnazijų XVII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos

Gegužės mėnesį vyko Vilniaus miesto gimnazijų XVII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Pirmąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo mūsų gimnazistas A.Raklevičius (IV h2 kl.), o A.Petrauskas (III a kl.) 800 m bėgime pelnė bronzos apdovanojimą.Gimnazijos komandai atstovavo ir pelnė įskaitinių taškų šie mokiniai: K.Šulčys (800 m-5 vieta), M.Malikovas (800 m-13 vieta), E.Malyško (kamuoliuko metimas-6 vieta), S.Vaitkevičiūtė (kamuliuko metimas-15 vieta), M.Maškauskaitė (100 m-9 vieta), E.Grišmanauskaitė (100 m-11vieta), R.Velička (100 m-9 vieta), K.Česokaitė (200 m-9 vieta), M.Kapočiūtė (200 m-11vieta),G.Danišauskas (kamuoliuko metimas-13 vieta).Galutinėje  įskaitoje mūsų vaikinų komanda užėmė 7 vietą iš 16 varžybose dalyvavusių komandų.Dėkojame moksleiviams už sėkmingą pasirodymą varžybose.