2018-03-28. Vilniaus m. moksleivių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Pilaitės gimnazistų lengvosios atletikos komandos (merginų ir vaikinų) kovo 23 d. dalyvavo Vilniaus m. moksleivių žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.
Geriausius rezultatus pasiekė šuolininkai į tolį:
Artūras Raklevičius (IVh2 kl.) iškovojo I vietą, o Vilius Junevičius (IIg kl.) - II vietą.
Estafetiniame bėgime (4x200m) vaikinų komanda (Artūras Raklevičius, Vilius Junevičius, Rapolas Velička, Mikas Malikovas) pademonstravo ryžtą bei kovingumą ir džiaugėsi trečiąja vieta.
Rutulio stūmimo rungtyje sėkmingai pasirodė Elvinas Kruminas (Ib kl.) - V vieta,
60 m bėgimo rungtyje- Rapolas Velička (IIIc kl.) -VI vieta,
400 m bėgime Andrius Petrauskas (IIIa kl.) iškovojo VI vietą.
Susumavus visus sukauptus taškus Pilaitės gimnazijos vaikinų komanda iškovojo III vietą iš 17 dalyvavusių mokyklų.
Merginų komanda bendroje įskaitoje liko 8 vietoje (17 komandų).
Rutulio stūmimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Eva Malyško (IIh kl.).
Taip pat puikiai pasirodė ir kitos rutulio stūmimo dalyvės: Skaistė Vaitkevičiūtė (IIIa kl.), Eglė Klimaitė (IIIa kl.), Paulina Ivanovaitė (IV h2 kl.) ir Regina Boičišina (Ic kl.).
Sprinto rungtyje (60 m) Mantė Maškauskaitė (Ic kl.) iš 33 dalyvių užėmė 15 vietą.
Dėkojame mūsų sportininkams už dalyvavimą ir linkime sėkmingų startų Vilniaus m. gimnazijų lengvosios atletikos čempionate.

Komandų vadovės - kūno kultūros mokytojos Virginija Šniokienė ir Jūratė Raškauskienė.